بایدن برای لغو بسیاری از سیاست های مخرب ترامپ برنامه ریزی می نماید

به گزارش اسلیم فا، رسانه های آمریکایی گزارش دادند جو بایدن، رئیس جمهور منتخب این کشور برنامه ریزی می نماید تا به مجرد آغاز ریاست جمهوری خود با صدور دستورات اجرایی چندین سیاست اجرا شده از سوی دونالد ترامپ را ملغی کند.

بایدن برای لغو بسیاری از سیاست های مخرب ترامپ برنامه ریزی می نماید

این گزارش ساعاتی بعد از آنکه جو بایدن به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا اعلام شد، از سوی واشنگتن پست منتشر شده است.

به گزارش پایگاه هیل، افراد نزدیک به برنامه های جو بایدن به واشنگتن پست گفتند، او به همین دلیل برای پیوستن مجدد کشورش به توافقات تغییرات آب و هوایی پاریس که روز چهارشنبه آمریکا رسما آن را ترک کرد، برنامه ریزی می نماید. او همچنان بر اساس گزارشها برنامه ریزی نموده تا خروج آمریکا از سازمان بهداشت دنیای که قرار است از ششم ژوئیه 2021 اجرایی گردد را لغو کند.

به نوشت واشنگتن پست، بایدن در عین حال می خواهد فورا ممنوعیتهای مهاجرتی دونالد ترامپ که بسیاری از کشورهای مسلمان دنیا را هدف گرفت فسخ نموده و برنامه به تعویق انداختن استرداد مهاجران غیرقانونی کودک را مجددا اجرایی کند. بایدن در طول کمپینش متعهد شده به اینکه از اولین روز دولتش اقدام در قبال تمامی این مسائل را آغاز کند.

بایدن حتی با وجود اینکه شنبه برنده انتخابات اعلام شد اما برنامه ریزی برای انتقال قدرت را از قبل از آن آغاز نموده بود. نیویورک تایمز آدینه گزارش کرد، او برنامه ریزی نموده تا انتخابهایشان برای مناصب کابینه را حوالی عید شکرگزاری اعلام کند.

رئیس جمهور منتخب آمریکا در سخنرانی در ویلمینگتون دلاور پیامهایی در مورد اقداماتی که تیمش در نظر دارد فرستاد و گفت: در حالی که ما منتظر نتایج نهایی هستیم می خواهم مردم بدانند که برای انجام دادن کارها منتظر نیستیم.

یک منبع به هیل گفت، تیم انتقال قدرت جو بایدن تحت رهبری تد کافمن، همپیمان پر سابقه و رئیس دفتر سابقش واقع شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1379

به "بایدن برای لغو بسیاری از سیاست های مخرب ترامپ برنامه ریزی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن برای لغو بسیاری از سیاست های مخرب ترامپ برنامه ریزی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید