ترامپ: جنجال ها درباره تنش ها با ایران اخبار جعلی است

به گزارش اسلیم فا، رئیس جمهور آمریکا امروز آدینه در پیامی توئیتری، جنجال های رسانه های این کشور درباره تنش های این کشور با ایران را جعلی خواند.

ترامپ: جنجال ها درباره تنش ها با ایران اخبار جعلی است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا که پیشتر جنجال ها درباره اعزام 120 هزار نظامی آمریکایی را جعلی خوانده بود، امروز آدینه بار دیگر جنجال های رسانه های این کشور در مورد ایران را جعلی خوانده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که سه شنبه 24 اردیبهشت ادعاهای مطرح شده در یک روزنامه آمریکایی درباره طرح پنتاگون برای اعزام 120 هزار نیرو به منطقه به منظور مقابله با ایران را جعلی توصیف نموده بود، امروز آدینه بار دیگر در این باره اظهارنظر کرد.

او در پیغام توئیتری نوشت: رسانه های اخبار جعلی با پوشش بسیار نادرست و متقبلانه خود درباره ایران، دارند به کشورمان آسیب می زنند. چنین پوششی، فریبکارانه، عمدتا بدون منبع (با منابع ساختگی) و خطرناک است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین مدعی شد: لااقل ایران نمی داند که به چه چیزی فکر بکند و این شاید یک موضوع خیلی خوبی باشد.

او پیشتر درباره گزارش روزنامه نیویورک تایمز که مدعی شده بود پنتاگون طرح اعزام 120 هزار نیرو به منطقه را آنالیز نموده گفته بود: خبر جعلی است. ولی، آیا من می توانم چنین کاری انجام می دهم؟ حتماً. ولی [در حال حاضر] برای این کار برنامه ریزی ننموده ایم. امیدوارم مجبور نباشیم برنامه ریزی کنیم، اما اگر این کار را انجام دهیم، خیلی بیشتر از اینها نیرو می فرستم.

اظهارنظر تازه ترامپ درباره تنش ها بین آمریکا و ایران در شرایطی مطرح شده که همین روزنامه روز گذشته گزارش داد که او به پاتریک شاناهان سرپرست وزارت دفاع این کشور گفته که نمی خواهد با ایران وارد جنگ گردد.

طبق گزارش این روزنامه، اظهارات ترامپ خطاب به شاناهان پیغامی به دستیاران جنگ طلبش بوده و رئیس جمهور آمریکا گفت که او نمی خواهد شاهد تبدیل کارزار فشار به ایران به درگیری نظامی باشد (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 230

به "ترامپ: جنجال ها درباره تنش ها با ایران اخبار جعلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: جنجال ها درباره تنش ها با ایران اخبار جعلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید