تشریح برنامه های تیم ملی کاراته بانوان، اعزام 6 کاراته کا به مسکو

به گزارش اسلیم فا، لاله صمدی مربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی با آمادگی نسبتاً خوبی تمرینات خود را شروع کردند و همین موضوع باعث شد تا در اجرای برنامه های خود شرایط بهتری داشته باشیم.

تشریح برنامه های تیم ملی کاراته بانوان، اعزام 6 کاراته کا به مسکو

وی در مورد برنامه های کادر فنی برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا امارات گفت: زمان زیادی تا شروع مسابقات دنیای پیش رو نداریم و بر همین اساس بیشترین کوشش ما بالابردن آمادگی فنی و بدنی تمامی نفرات حاضر در اردوست. بر همین اساس نفرات اول مسابقات انتخابی 14 شهریورماه به همراه نفرات سوم مشترک مسابقات کشوری شنبه آینده (27 شهریورماه) در رقابتهای گزینشی شرکت نموده و تعدادی در اردو به جای مانده و بعضی کاراته کا هم شانس ادامه حضور در اردو را از دست خواهند داد.

صمدی در مورد علت ثبت نام فقط شش کاراته کا در رقابتهای کاراته وان مسکو گفت: طبق قوانین این سری از مسابقات، فقط نفراتی که رنکینگ زیر 200 دارند اجازه ثبت و شرکت در این رقابتها را دارند. به همین علت از بین نفراتی که در اردو حضور دارند، فقط همین شش نفر می توانستند اعزام شوند که کار ثبت نام آنها از سوی فدراسیون صورت گرفته است. شناخت خوبی از نفراتی ملی پوش و رنکینگ دارها داریم، ولی این نفرات روی تاتامی مسکو این شانس را دارند که بعد از مدتی دوری از تاتامی مسابقات، توانایی خود را به نمایش بگذراند و ما هم ارزیابی بهتری از شرایط فعلی آنها داشته باشیم.

وی اضافه کرد: پس از آن شرکت در مسابقات کاراته وان روسیه و در بازگشت از این تورنمنت، با برگزاری رقابتهای انتخابی نهایی بین همه نفرات حاضر در اردو ترکیب نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا را معرفی خواهیم کرد.

صمدی در مورد تأثیر غیبت عباسعلی در رقابتهای دنیای هم گفت: حمیده کاراته کای با تجربه است که حضور او می توانست به لحاظ روحی، فنی و تجربی خیلی یاری کند. ما باید خلأ او در اردوها را پر کنیم و امیدوارم هر چه زودتر با رسیدن به سلامتی کامل دوباره برای کاراته ایران خوشرنگ ترین مدال ها را کسب کند.

مربی تیم ملی در انتها گفت: هدف ما در اردوها بالابردن سطح فنی کاراته هاست. البته روی افزایش روحیه و و انگیزه کاراته کاران که نفش بسزایی در کسب نتایج دارد تمرکز نموده ایم. بعضی از نفرات حاضر در اردوها از رده سنی امید پیروز هستند که سه سال است هیچ مسابقه ای نرفتند و باید قبل از اعزام از نظر روحی تقویت شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 شهریور 1400 بروزرسانی: 22 شهریور 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1859

به "تشریح برنامه های تیم ملی کاراته بانوان، اعزام 6 کاراته کا به مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح برنامه های تیم ملی کاراته بانوان، اعزام 6 کاراته کا به مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید