حضور گسترده شرکت های ایرانی در نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند

به گزارش اسلیم فا، نمایشگاه سالیانه گردشگری اوترخت به نام Vacantiebeurs یکی از مناسبت های مهم گردشگری در هلند و حتی در اروپاست که در آن شرکت های مختلف دنیاگردی از سراسر دنیا با حضور در این نمایشگاه به معرفی خود و ظرفیت های دنیاگردی کشورشان می پردازند.

حضور گسترده شرکت های ایرانی در نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا تابستان 99 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران، نمایشگاه یاد شده در امسال در تاریخ 21 دی ماه 1395 برابر با 10 ژانویه 2017 توسط شهردار اوترخت، مقامات مربوطه از وزارت امور خارجه و سایر نهادهای مربوطه هلند باحضور تعدادی از سفرا و دیپلمات های مقیم از جمله جناب آقای دکتر جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه افتتاح گشت.

این نمایشگاه تا تاریخ 26 دی ماه برابر با 15 ژانویه ادامه داشت. تعداد زیادی از شرکت های گردشگری متعلق به کشورهای اروپایی، آسیایی، آفریقایی و آمریکایی در این نمایشگاه شرکت نموده اند.

شرکت های ایرانی در امسال به صورتی متفاوت در این نمایشگاه حضور یافته اند و 13 شرکت خدمات جهانگردی از مناطق مختلف کشورمان تحت مدیریت مرکز تجاری- فرهنگی ایران و هلند، با ایجاد غرفه های متعدد در مکان 500 متری اختصاصی به جمهوری اسلامی ایران و نصب تابلوهای زیبا که هر کدام به نحوی معرف بخشی از جذابیت ها و غنای فرهنگی کشورمان است.

توزیع غذای ایرانی، چای ایرانی، سوغات ایرانی و ... بوسیله پذیرایی کنندگان با لباس های محلی و پخش موسیقی های مختلف ملی و محلی در غرفه های وابسته به جمهوری اسلامی ایران، جذابیت مضاعفی را برای بازدید کنندگان ایجاد نموده است.

دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در هلند هم با استقرار در مکان اختصاصی به کشورمان در این نمایشگاه، نسبت به معرفی خدمات مسافرتی به جهانگردان اقدام کرد و علیرضا جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه، هم با حضور در این نمایشگاه، غرفه کشورمان را افتتاح کرد.

تعدادی از سفرای مقیم از جمله سفرای عراق، لبنان، سری لانکا، کانادا و ... در مراسم افتتاحیه غرفه ایران حضور داشتند و سفیر کشورمان در لاهه در گفت وگو با نمایندگان شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، باتأکید بر اهمیت صنعت توریسم و لزوم رونق بخشیدن به این صنعت با جذب جهانگردان مختلف بویژه از کشورهای اروپایی، بر این امر تأکید کرد که سایر جنبه ها و مسائل مرتبط با صنعت توریسم از جمله مسائل فرهنگی، مالی، اجتماعی، سیاسی و حتی مذهبی همیشه باید مد نظر شرکت های جهانگردی قرار داشته باشد ؛ چراکه در اغلب موارد، رشد صنعت توریسم به رشد سرمایه گذاری، افزایش مراودات مالی و سیاسی و گسترش مناسبات فرهنگی، اجتماعی و علمی یاری می نماید.

شهردار اوترخت هم از غرفه ایران بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 815

به "حضور گسترده شرکت های ایرانی در نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور گسترده شرکت های ایرانی در نمایشگاه گردشگری اوترخت هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید