محکومیت 62 میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول پناه

به گزارش اسلیم فا، در شکایت 2 میلیارد و 400 میلیون تومانی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس از این باشگاه، پرسپولیس به پرداخت 62 میلیون تومان محکوم شد.

محکومیت 62 میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول پناه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال به توضیح زیر است:

با توجه به شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس تهران به علت مطالبه وجه 24 میلیارد ریالی به همراه خسارت تأخیر تأدیه، کمیته شرایط بازیکنان درخصوص بخشی از خواسته شاکی به مبلغ 22 میلیارد و 160 میلیون ریال که درباره آن ادعای قرض دادن به باشگاه بوده است، قرار عدم استماع دعوی صادر کرد. باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ 620 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

پیروی شکایت محمد بائوج رضایی از باشگاه سایپا به علت مطالبه وجه به مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال، سایپا به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت فرشاد سالاروند از باشگاه مس رفسنجان به علت مطالبه وجه 780 میلیون ریالی، باشگاه مس به پرداخت 621 میلیون و 188 هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

عباس محمدیان به علت مطالبه وجه از باشگاه ماشین سازی تبریز شکایت کرد، اما کمیته شرایط بازیکنان قرار رد دعوی صادر کرد.

شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران تهران سابق) بابت مطالبه یک میلیارد و 700 میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت حمید جوکار از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز بابت مطالبه 870 میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت 453 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

محسن آقایی از باشگاه خیبر خرم آباد شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت کل مبلغ درخواستی به مبلغ 153 میلیون و 800 هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

هادی ریش اصفهانی از باشگاه شهرداری ماهشهر به خاطر مطالبه وجه 420 میلیون ریالی شکایت کرد که طبق رأی کمیته شرایط بازیکنان، این مبلغ و هزینه دادرسی باید از سوی باشگاه پرداخت گردد.

باشگاه دریانوردان بوشهر از سبحان فاله و باشگاه پارس جنوبی به خاطر فسخ یک طرفه غیرموجه شکایت کرد و کمیته شرایط شکایت شاکی را مردود اعلام و قرار رد دعوی صادر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2035

به "محکومیت 62 میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول پناه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت 62 میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول پناه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید