منتظر چه آثاری در ماه فوریه باشیم

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، ماه فوریه است و علاقه مندان منتظر انتشار آثار جدید هستند. در این مطلب نگاهی به آثار منتشرشده ماه فوریه خواهیم داشت:

منتظر چه آثاری در ماه فوریه باشیم

چطور از فاجعه ای آب و هوایی اجتناب کنیم نوشته بیل گیتس

در طول ده سال گذشته بیل گیتس، مؤسس مایکروسافت درباره تأثیرات و تغییرات آب و هوایی مطالعات زیادی انجام داده است. در کتاب جدید درباره چگونگی و چرایی اقداماتی صحبت می گردد که باید انجام گردد تا میزان آزادسازی گازهای گلخانه ای در جهان به صفر برسد و آینده فاجعه بار طبیعت را دچار تغییر کند.

زیر یک آسمان سفید: ذات آینده نوشته الیزابت کولبرت

کولبرت در کتاب قبلی خود تحت عنوان انقراض ششم درباره فاجعه اکولوژیکی شکل گرفته به دست انسان پیروز شد جایزه پولیتزر را به دست آورد. در این کتاب کوشش های انسان را برای حفظ محیط زیست نشان می دهد و میزان پیروزیت این روش ها را آنالیز می نماید.

تام استاپرد: یک زندگی نوشته هرمیون لی

لی یکی از پیروز ترین زندگینامه نویسانی است که در حال حاضر فعالیت می نماید و پیش از این زندگینامه افراد سرشناسی چون ویرجینا وولف، پنه لوپه فیتزجرالد، و دیگران را نوشته است. در این کتاب نیز تصویری قوی از نمایشنامه نویس معروف ارائه می دهد. استاپرد یهودی در چکسلواکی به جهان آمد و پیش از رسیدن نازی ها پدر و مادرش به سنگاپور و هندوستان می فرایند و سپس در انگلیس سکونت کردند. البته تا مدت ها اطلاعی از پیشینه خانوادگی اش نداشت. کمی بعد و به تدریج در آثارش حس خود را در این باره به وسیله شخصیت های داستان نشان می دهد.

آن ها به من می گویند جهان اینطور به خاتمه می رسد نوشته نیکول پرلروث

پرلروث، گزارشگر موضوعات سایبری مجله تایمز در این کتاب وارد حوزه ترسناک جنگ سایبری می گردد. هکرها وارد سیستم امنیتی آمریکا می شوند و اتفاقات عجیبی رخ می دهد اما چرا خاتمه نمی یابد و همچنان ادامه دارد؟ در این کتاب نویسنده مجموعه ای از نقاط آسیب پذیر سیستم امنیتی آمریکا را توضیح می دهد.

هیچ کس درباره این موضوع صحبت نمی نماید نوشته پاتریشیا لاکوود

آیا سگ ها هم می توانند دوقلو باشند؟ این جمله ای است که شخصیت اصلی داستان لاکوود در شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد. راوی داستان بیش از اندازه آنلاین است و زمان زیادی را در اینترنت هدر می دهد. در میانه داستان مسئله ای برای خانواده اش به وجود می آید و سبب می گردد راوی برای مدتی از اینترنت دور گردد و به زندگی واقعی بازگردد. نویسنده در نهایت این سوال را مطرح می نماید که زندگی آنلاین توانایی تغییر زندگی روزمره و واقعی انسان را دارد یا خیر!

مایک نیکولاس: یک زندگی نوشته مارک هریس

نیکولاس یک حرفه داشت. چهار نمایشنامه پیروز را به روی صحنه برد و اولین تجربه کارگردانی اش با راهنمایی فیلم چه کسی از ویرجینا وولف می ترسد؟ آغاز کرد و سپس با فارغ التحصیل ادامه داد و پیروزیت تجاری و مهمی به دست آورد. هریس، گزارشگر حوزه سرگرمی صدها مصاحبه با افراد مختلفی چون مریل استریپ، استفن ساندهایم، و گلن کلوز انجام داد.

حساب های جعلی نوشته لورن اویلر

کمی پیش از مراسم تحلیف دونالد ترامپ، راوی اولین رمان اویلر درمی یابد که دوست پسرش تئوریسین توطئه به شکل آنلاین است که سبب می گردد نیویورک را ترک کند و به برلین نقل مکان کند. اویلر از این داستان بهره می گیرد تا نشان دهد چگونه شبکه های اجتماعی نه تنها روابط انسانی بلکه هویت شخصی انسان ها را نیز شکل داده است.

بین دو پادشاهی نوشته زلیخا جائود

نویسنده کمی پس از فارغ التحصیل شدن از کالج با اتفاقی عجیب روبه رو و متوجه می گردد دلیل خستگی و جوش های بدنش این است که به سرطان خون مبتلا شده است. جائود جلسات شیمی درمانی و فرایند درمان خود را با دقت در ستونی که در تایمز داشت توصیف نموده بود و حالا در این کتاب به شرایط خود پس از درمان اشاره می نماید. پس از درمان به سفری در طول کشور می رود و با آدم هایی ملاقات می نماید که در طول درمان برایش نامه می نوشتند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1544

به "منتظر چه آثاری در ماه فوریه باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظر چه آثاری در ماه فوریه باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید