هاشمی: مسئولان سیاسی درحال متلک گفتن به یکدیگر هستند ، تهران باید به صورت کامل تعطیل گردد

به گزارش اسلیم فا، رئیس شورای شهر تهران گفت: مسؤولین سیاسی هم در شرایط حساس کنونی هماهنگی لازم بین آن ها وجود ندارد و متأسفانه متلک های بی خود و بچگانه به یکدیگر مطرح می نمایند و باید فکر اساسی برای حل مسائل کرد.

هاشمی: مسئولان سیاسی درحال متلک گفتن به یکدیگر هستند ، تهران باید به صورت کامل تعطیل گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره شرایط کرونا در پایتخت گفت: این روز ها آمار فوتی ها به دلیل ابتلا به کرونا در کشور به حدود 300 نفر نزدیک شده و آمار مبتلایان به 5 هزار نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: همچنین در تهران آمار متوفیان کرونا به 150 نزدیک شده و همه این آمار نشان می دهد که باید اقدامات ویژه تری جهت مقابله با کرونا انجام داد چراکه عملکرد و برنامه های قبلی چندان جواب نداده است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: باید به فکر تعطیلی کامل تهران و کلانشهر ها باشیم در غیر اینصورت از پس موج سوم کروونا بر نمی آییم.

هاشمی بیان داشت: از طرفی هم در پاییز آلودگی هوا تأثیر جدی بر روی سیستم ایمنی سالمندان و بچه ها می گذارد و در حال حاضر تنها راه مقابله با کرونا تقویت سیستم ایمنی بدن است که نداشتن استرس و تغذیه مناسب در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: تأمین ویتامین برای بدن به وسیله مصرف گوشت و مرغ، ماهی و میوه و سبزیجات لازم است و متأسفانه قیمت این اقلام در بازار بسیار گران شده و مردم استرس گرانی اقلام را دارند و امکان تهیه آن برای شان مقدور نیست.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مسؤولین سیاسی هم در حال حاضر هماهنگی لازم بین آن ها وجود ندارد و متأسفانه متلک های بی خود و بچگانه به یکدیگر مطرح می نمایند و باید فکر اساسی برای حل مسائل کرد.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که جهت برطرف آلودگی هوا سال جاری در پایتخت چه اقدامی انجام می گیرد؟ گفت: هر ساله در آبان طرح ترافیک تقویت می گردد و حتی از در منازل اجرای آن مدنظر قرار می گرفت که سال جاری نیز با کاهش تردد ها و تعطیلی ها باید میزان آلودگی را کمتر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1338

به "هاشمی: مسئولان سیاسی درحال متلک گفتن به یکدیگر هستند ، تهران باید به صورت کامل تعطیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: مسئولان سیاسی درحال متلک گفتن به یکدیگر هستند ، تهران باید به صورت کامل تعطیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید