گردشگری اولویت مهم توسعه چهاردانگه ساری است

به گزارش اسلیم فا، احمد حسین زادگان صبح چهارشنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر کیاسر با اشاره به اینکه صندلی ما، نوکری مردم است، اظهار کرد: مسئولیت سنگینی در خدمت به مردم بر عهده داریم و در این زمینه نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

گردشگری اولویت مهم توسعه چهاردانگه ساری است

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه رفتن به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی بابیان اینکه امروز شهرستان ساری شرایط مطلوبی ندارد و همه باید کوشش کنیم ساری به صندلی واقعی خود برسد، اضافه نمود: اگرچه باید شرایط موجود را تغییر دهیم اما کسی انتظار ندارد این تغیر شرایط با سرعت غیرمعقول انجام گردد و احتیاج به زمان داریم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه چهاردانگه از ظرفیت های بالایی برخوردار است، گفت: چهاردانگه مردم خوب و ریشه دار و بافرهنگی دارد و مردم صادقی هستند.

این مسئول بابیان اینکه یکی از محورهای توسعه چهاردانگه، موضوع گردشگری است و اگر اولویت نخست را گردشگری و اولویت دوم را کشاورزی مدرن و متناسب با اقلیم منطقه ببینیم این منطقه در راستا توسعه قرار می گیرد، توضیح داد: جذابیت های منطقه چهاردانگه، بی نظیر است و می تواند گردشگران بسیاری را جذب کند که به کسب درآمد و اشتغال زایی منجر می گردد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در این حوزه باید به صورت اصولی انجام گردد، ادامه داد: ذهنیت ها باید با واقعیت های منطقه سازگاری داشته باشد و یکی از فعالیت های ما ارائه مشاوره در محورهای توسعه است تا سرمایه گذاری به راستا اشتباه نرود.

وی بابیان اینکه بسترهای توسعه را در کیاسر باید فراهم کنیم، اعلام نمود: این راستا احتیاجمند راه دسترسی مناسب است تا تردد با سهولت صورت گیرد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری طرح هایی تعریف کردیم که بخشی از این طرح ها در منطقه چهاردانگه اجرایی می گردد، اظهار کرد: منابع دولت، تعریف شده است و پروژه ها را باید به وسیله سرمایه گذار و بخش خصوصی تأمین اعتبار کنیم.

این مسئول اظهار کرد: کسانی که مدعی توسعه کیاسر هستند باید همدل و یک صدا باشند و اولویت نخست را بر حوزه گردشگری لحاظ نمایند تا مسائل زیربنایی این منطقه برطرف گردد.

حسین زادگان در خاتمه گفت: بسترهای زیربنایی که تأمین گردد، ریسک سرمایه گذاری کاهش می یابد و سرمایه گذار هم به دنبال فضای امن در سرمایه گذاری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 799

به "گردشگری اولویت مهم توسعه چهاردانگه ساری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری اولویت مهم توسعه چهاردانگه ساری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید