یورو 2020، هیولماند: بازیکنانم جنگجویانی واقعی هستند

به گزارش اسلیم فا، سرمربی تیم ملی دانمارک عملکرد شاگردانش در شب صعود مقتدرانه به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 را ستود.

یورو 2020، هیولماند: بازیکنانم جنگجویانی واقعی هستند

به گزارش خبرنگاران، کاسپر هیولماند سرمربی تیم ملی دانمارک پس از صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 که با پیروزی 4 بر صفر مقابل ولز رقم خورد، شاید باورش (نتیجه رقم خورده برای بازی) سخت باشد اما این یک واقعیت است. من بازیکنانم را به خاطر اینکه همواره به جنگندگی شان ادامه می دهند تحسین می کنم. فرقی نمی کند کدام شان در زمین بازی شان باشند. هر کدام شان که بازی نمایند به بهترین شکل آن را انجام می دهند. بازیکنان من جنگجویانی واقعی هستند.

هیولماند با اشاره به کاسپر دولبرگ، زننده دو گل نخست بازی که در نهایت هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، گفت: با بازی کردن در زمین تیم سابقش، او باید هم اینجوری بازی را به سرانجام می رساند. من نسبت به بازی او احساس خوبی داشتم و معتقدم که او عالی بازی کرد.

سرمربی دانمارک در سرانجام گفت: ما تیمی انعطاف پذیر هستیم. درست است که از ابتدا مسابقه همه چیز برای ما ایده آل نبود اما ما به تدریج پیشرفت کردیم و این کاری است که ما چندین بار انجام داده ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1771

به "یورو 2020، هیولماند: بازیکنانم جنگجویانی واقعی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، هیولماند: بازیکنانم جنگجویانی واقعی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید