آمریکا تکلیف حمله نظامی به قره باغ را روشن کرد

به گزارش اسلیم فا، ایسنا نوشت: مشاور امنیت ملی آمریکا به دنبال ملاقات با وزرای امور خارجه ارمنستان و آذربایجان در واشنگتن ضمن رد یک راه چاره نظامی برای درگیری ها در منطقه قره باغ، خواهان حل این بحران در چهارچوب گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا شد.

آمریکا تکلیف حمله نظامی به قره باغ را روشن کرد

جهت دریافت خدمات طراحی ورودی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرگزاری تاس، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا پس از ملاقات با جیحون بایراموف، وزیر امور خارجه آذربایجان در بیانیه ای گفت: هیچ راه چاره نظامی برای درگیری ها در قره باغ وجود ندارد. در جریان این نشست ابتدا بر برقراری یک آتش بس فوری و سپس بر بازگشت به مذاکرات در چهارچوب گروه مینسک و رد بازیگران خارجی برای جلوگیری از تشدید بی ثباتی هر چه بیشتر اوضاع تاکید نمودم.

وی همچنین در جریان ملاقات با زهراب مناتساکانیان، وزیر امور خارجه ارمنستان بر لزوم برقراری یک آتش بس فوری و بازگشت به مذارکرات در چهارچوب گروه مینسک تاکید نمود.

اوبراین گفت: تا زمان حل این بحران، آمریکا به کوشش های دیپلماتیک جدی خود در تمامی سطوح ادامه خواهد داد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1333

به "آمریکا تکلیف حمله نظامی به قره باغ را روشن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا تکلیف حمله نظامی به قره باغ را روشن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید