حبیبی: انتخابات هیئت کشتی تهران کاملا مهندسی شده بود، می دانستم نتیجه همین می گردد اما اهل فرار کردن نیستم

به گزارش اسلیم فا، نامزد ریاست هیئت کشتی تهران گفت: من به جویبار رفتم تا با مهدی حاجی زاده مبارزه کنم چون اهل مسابقه و رقابت هستم، می دانستم این نتیجه در انتخابات رقم می خورد، اما فرار نکردم.

حبیبی: انتخابات هیئت کشتی تهران کاملا مهندسی شده بود، می دانستم نتیجه همین می گردد اما اهل فرار کردن نیستم

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی اسلیم فا در مورد برگزاری انتخابات هیئت کشتی تهران که لحظاتی پیش با ریاست مجدد عبدالله عزیزی به انتها رسید، گفت: واقعیت این است که یک انتخابات کاملا مهندسی شده بود. نه این بار، بلکه معمولا چیدمان در انتخابات ورزشی به شکلی است که رئیس قبلی بار دیگر ریاست را از آن خود کند. خیلی از دوستان دوست نمی خواستند من بیایم و حالا واقعا خدا را شکر می کنم که رئیس نشدم، این چیزی جز دردسر برایم نداشت. من علیرغم میل باطنی ام وارد این بازی شدم و چند روز قبل خیلی ها به من گفتند که انصراف بده. به هرشکل دوستانِ مجمع نخواستند که ما باشیم و به رئیس قبلی رای دادند. ان شاءالله که کشتی تهران هر روز پیشرفت کند و تمام سکوهای اول کشوری را به خود اختصاص دهد.

وی در مورد اینکه از قبل هم گفته بود انتخابات هیئت کشتی تهران مهندسی شده است، ادامه داد: اگر 6 ماه پیش هم این انتخابات برگزار می شد، عبدالله عزیزی با همین میزان رای رئیس هیئت می شد. اگر یک سال دیگر هم انتخابات را برگزار می کردیم، باز همین نتیجه به دست می آمد چون نفرات رأی دهنده تعیین بودند.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که چرا وقتی این تفکر را از قبل داشته، حاضر به شرکت در انتخابات شده است، اعلام نمود: برای اینکه اهل فرار کردن نیستم، من به جویبار رفتم تا با مهدی حاجی زاده مبارزه کنم چون اهل مسابقه و رقابتم، حتی اگر به قیمت باخت باشد. توقعم از چند نفر از اعضای مجمع این بود که به من رای بدهند که متاسفانه رای ندادند، حتما دلایل منطقی خودشان را دارند و از هیچ کسی دلخور نیستم اما حالا می دانم در حیطه مدیریتی و کاری خود چطور باید رفتار کنم.

حبیبی تاکید نمود: به عبدالله عزیزی تبریک می گویم، به هرحال توان این را داشت که برای 4 سال دیگر ریاست هیئت را از آن خود کند و حالا مثل 4 سال اخیر که تهران همیشه و همه جا اول شده، باز هم اول خواهد شد! من در مجمع هم گفتم شما برگردید به کشتی تهران در دهه 80، که 40-50 درصد بدنه تیم ملی را تشکیل می داد. درست است که همه می گویند مازندران مهد کشتی ایران است، اما نتایج و مدال های کسب شده در تاریخ کشتی ایران را ببینید. هر وقت کشتی تهران روی فرم بوده ما تیم ملی قوی داشتیم که قهرمان و نایب قهرمان دنیا شده است. اینها را چون تهرانی هستم نمی گویم، می توانید به تاریخ و مدال های کسب شده رجوع کنید.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات دنیای 2003 نیویورک در انتها گفت: من نمی گویم کشتی تهران را متحول می کردم، اما می دانم که کشتی پایتخت رو به قهقرا می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 110

به "حبیبی: انتخابات هیئت کشتی تهران کاملا مهندسی شده بود، می دانستم نتیجه همین می گردد اما اهل فرار کردن نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: انتخابات هیئت کشتی تهران کاملا مهندسی شده بود، می دانستم نتیجه همین می گردد اما اهل فرار کردن نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید