سرپرست دانشگاه زابل منصوب شد

به گزارش اسلیم فا، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، پیمان افراسیاب را به سمت سرپرستی دانشگاه زابل منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه زابل منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه اسلیم فا، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، پیمان افراسیاب را به سمت سرپرست دانشگاه زابل منصوب کرد.

در این حکم انتصاب خطاب به افراسیاب آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه زابل منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های معین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.

پیمان نوبخت متولد سال 1346 بوده و هم اکنون دانشیار دانشگاه زابل است. وی دوره خود را در دانشگاه وین اتریش در رشته مهندسی آب گذرانده و تا کنون بالغ بر 50 مقاله علمی، پژوهشی در مجلات علمی به چاپ رسانده است.

افراسیاب مسئولیت های متعددی از جمله ریاست دانشکده، رئیس مرکز کامپیوتر، دبیر هیئت اجرایی جذب و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زابل را به عهده داشته است.

با توجه به اتمام دوره مدیریت موسی بهلولی، رئیس سابق دانشگاه زابل، وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 670

به "سرپرست دانشگاه زابل منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه زابل منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید