عراق، تاکید صالح بر تحقیقات درباره حملات مشکوک به برخی رسانه ها، بغداد: هیچ درگیری میان پلیس و معترضان رخ نداده است

به گزارش اسلیم فا، رئیس جمهوری عراق بر ضرورت شناسایی افراد ناشناسی که در اقدامی مشکوک به برخی رسانه های خارجی در این کشور حمله کرده بودند، تاکید کرد.

عراق، تاکید صالح بر تحقیقات درباره حملات مشکوک به برخی رسانه ها، بغداد: هیچ درگیری میان پلیس و معترضان رخ نداده است

به گزارش گروه بین الملل اسلیم فا به نقل از شبکه المیادین، برهم صالح رئیس جمهوری عراق بر ضرورت انجام تحقیقات درباره حملات افراد ناشناس به برخی رسانه ها در بغداد تاکید کرده است.

حمله این افراد ناشناس به دفاتر برخی رسانه ها از این نظر مشکوک است که رسانه های مورد هدف هجمه روانی و تبلیغاتی سنگینی را برای ناآرام کردن اوضاع عراق از طریق سوار شدن بر موج اعتراضات و تحریک مردم به خشونت و درگیری به راه انداخته اند و این احتمال که حملات افراد ناشناس در راستای منافع این رسانه ها با هدف مظلوم نمایی آنها اجرا شده باشد، بعید نیست، هر چند عملکرد منفی و فتنه افکنانه این رسانه ها به ویژه سعودی و انگلیسی خشم و انزجار ملت عراق را به دنبال داشته است.

خبرنگار المیادین در بغداد نیز گفت هفت نفر در شرق بغداد کشته شدند.

وی افزود هسته پیگیری تشکیل شده از سوی دولت عراق از ادامه ارتباط با تظاهرکنندگان در استان واسط در جنوب بغداد و جنوب نهروان خبر داد.

وزارت کشور عراق هم اعلام کرده است از ابتدای دسامبر آینده، 46 هزار نفر در این وزارت استخدام خواهند شد.

سخنگوی وزارت کشور عراق با بیان این مطلب شرح داد دستان خبیث و شوم در پی هدف قرار دریافت تظاهرکنندگان قرار دارند. وی شرح داد هیچ درگیری میان تظاهرکنندگان و نیروهای پلیس رخ نداده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 526

به "عراق، تاکید صالح بر تحقیقات درباره حملات مشکوک به برخی رسانه ها، بغداد: هیچ درگیری میان پلیس و معترضان رخ نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، تاکید صالح بر تحقیقات درباره حملات مشکوک به برخی رسانه ها، بغداد: هیچ درگیری میان پلیس و معترضان رخ نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید