فدراسیون والیبال 10 درصد از قرارداد بازیکنان را کسر کرد

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر والیبال در سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام باقی ماند. باشگاه سایپا به بازیکنان خود گفت این باشگاه 70 درصد قرارداد را پرداخت و 30 درصد نیز پرداخت نمی شود و فدراسیون والیبال نیز 10 درصد سهم خود را نیز دریافت خواهد کرد.

فدراسیون والیبال 10 درصد از قرارداد بازیکنان را کسر کرد

مهدی مرندی در مصاحبه با خبرنگاران درباره پرداخت قراردادها و 10 درصد حق فدراسیون والیبال گفت: روز شنبه باشگاه سایپا بیان نمود قرار است فقط 70 درصد قراردادها تسویه شود و فدراسیون والیبال نیز اعلام کرده است 10 درصد حق خود را دریافت خواهد کرد در صورتی که شنیده بودیم فدراسیون حق خود را می بخشد!

لیبروی تیم والیبال سایپا ادامه داد: با توجه به اتفاقات رخ داده و نیمه تمام باقی ماندن مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا بازیکنان متضرر شدند و حال نیز قرار است 70 درصد قرارداد پرداخت و 30 درصد باقی بماند. از 70 درصد نیز فدراسیون 10 درصد خود را برداشت خواهد کرد، 15 درصد نیز برای مالیات کسر خواهد شد و حدود 45-40 درصد برای بازیکن باقی می ماند که این به ضرر بازیکنان است؛ دیگر هم نمی توان کاری انجام داد و ظاهراً تصمیم گرفته شده است.

مرندی در خاتمه گفت: دلمان به این خوش بود که فدراسیون با توجه به شرایط 10 درصد را ببخشد اما با اعلام باشگاه ظاهراً 10 درصد سهم فدراسیون نیز کسر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 998

به "فدراسیون والیبال 10 درصد از قرارداد بازیکنان را کسر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون والیبال 10 درصد از قرارداد بازیکنان را کسر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید