مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد

به گزارش اسلیم فا، نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: باید برای نابودی کرونا تمام کشورهای جهان با یکدیگر همکاری داشته و بعد از مقابله با این ویروس گام های بلندتری برای احترام به جان انسان ها برداشته گردد.

مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد

احمد مرادی در گفت وگو با اسلیم فا، درباره درس هایی که کشورهای جهان باید از شیوع کرونا بگیرند، بیان نمود: کرونا یک ویروس ناشناخته است که کل جهان را در برگرفته و به عبارتی ناتوانی تمام کشورهای جهان را نشان می دهد. ابر قدرت هایی نظیر آمریکا که با سیاست های خود علیه بشریت ظلم می کردند، امروز شاهد ناتوانی خود در برابر این ویروس هستند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار کرد: تمام کشورهایی که مدعی بودند، امروز با تهدید جدی این ویروس روبرو شده اند. این شرایط فرصت مناسبی برای تمام کشورها و حکام است که در سیاست های خود بازنگری نموده و ارزش جان انسان ها را درک نمایند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس توضیح داد: باید برای نابودی این ویروس تمام کشورهای جهان با یکدیگر همکاری داشته و بعد از مقابله با این ویروس گام های بلندتری برای احترام به جان انسان ها برداشته و امنیت و آرامش را در اقصا نقاط جهان برقرار نمایند. این حق مردم است که در تمام نقاط با امنیت و آرامش در کنار هم زندگی نمایند.

مرادی در ادامه تاکید نمود: پس از ریشه کن شدن کرونا مهم ترین اولویت مسئولان باید بازسازی اقتصاد و بهبود معیشت مردم باشد. عبور از بحران دارای مراحل پیش بینی، پیشگیری، مبارزه و بازسازی است. باید دقت کرد که مدیریت بحران باید گام به گام پیش رود تا از آن عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 978

به "مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید